Tiens
Suplementy diety
Istnieje bliski związek pomiędzy zdrowiem człowieka, długością i jakością jego życia, a charakterystyką jego odżywiania się. Do normalnego funkcjonowania komórek organizmu niezbędnych jest wiele mikroskładników, których część może być dostarczana w postaci suplementów diety. To dodatki stanowiące uzupełnienie codziennej diety. Suplementy diety można nazwać składnikami żywności, których stosowanie przynosi wymierne korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia. Ich używanie wzbogaca codzienną dietę, w której brakuje wielu ważnych substancji, takich jak minerały czy witaminy. Niedobór każdej substancji odżywczej może prowadzić do wielu chorób, np. niedobór cynku może spowodować ok. 215 chorób, a niedobór wapnia - ok. 160 chorób.

"Jesteśmy tym co jemy", a więc jeżeli nasze jedzenie jest mało wartościowe i zawiera dużo szkodliwych substancji chemicznych - w jakim stanie jest nasz organizm?

Żeby przeżyć i zachować zdrowie jak najdłużej w XXI wieku niezbędne jest uzupełnianie diety naturalnymi składnikami odżywczymi.

Chińska mądrość mówi:
"Mądry człowiek wyprzedza chorobę, gdy jej jeszcze nie ma. Kiedy jednak zachoruje, leczy ją w najwcześniejszym stadium, aby nie dopuścić do jej rozwoju."

Zapraszamy do zapoznania się z naturalną medycyną chińską. Promujemy zdrowie i urodę w oparciu o medycynę wschodu bazującą na naturalnych produktach korporacji TIENS.
Preparaty korporacji TIENS produkowane są według starych chińskich i tybetańskich receptur przy użyciu najnowszej technologii.

Produkty TIENS wyróżniają się następującymi cechami:

- są całkowicie naturalne, nie zawierają żadnych dodatków chemicznych;

- oczyszczają organizm, uzupełniają niezbędne substancję odżywcze i regulują funkcje fizjologiczne organizmu;

- wzmacniają odporność;

- hamują procesy starzenia się;

- przeciwdziałają rozwojowi raka;

- poprawiają funkcjonowanie jelit;

- zmniejszają poziom cukru, chlesterolu i lipidów itp.


Strona głównaO TiensWspółpracaSuplementy dietyUrządzenia wellnessHigiena osobista i pościelArtykuły o zdrowiuSponsorowani sportowcyCennikKontaktInformacje o plikach cookies