Tiens
O Tiens


  Korporacja China TIENS Group Co. Ltd została założona 3 sierpnia 1995 roku w mieście Tianjin w Chinach. Obecnie TIENS jest jedną z największych międzynarodowych korporacji w świecie, wytwarzających produkty ochrony zdrowia.

  Firma wkroczyła na rynek międzynarodowy w 1998r. W 2002r. została przyjęta do Światowej Organizacji Handlu. We wrześniu 2003r. firma została włączona do rejestru Amerykańskiej giełdy akcji elektronicznych Nasdaq (National Association of Securities Dealers Automated Quotations) a w kwietniu 2005r. formalnie przystąpiła do giełdy Akcji Amerykańskich (AMEX).

 

 W listopadzie 1999r. korporacji Tiens został przyznany certyfikat kontroli jakości ISO 9002.

 W 2000r. ONZ wręczyło Tiens specjalną nagrodę za wkład w ochronę ludzkiego zdrowia.

 W 2001r. produkty Tiens zostały uznane przez Międzynarodową Akademię Awiacji i Astronautyki za najlepsze produkty dla lotników i astronautów (Best Healthcare Food for Aviators and Astronauts).

 W dniu 26 sierpnia 2005r. Tiens Group przyznano certyfikat Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points).Tiens Group była pierwszą korporacją w sektorze lokalnego przemysłu spożywczego której przyznano ten certyfikat. Oznacza to że pod względem  bezpieczeństwem produkcji Tiens Group  osiągnęła pozycję światowego lidera. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.

 W 2007r. Tiens Group wręczono certyfikat ISO 14001 (Certificate of Environmental Management Systems). Certyfikat ten  potwierdza dążenie kompanii do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń środowiska, przyjęcia większej społecznej odpowiedzialności i zapewnienia konsumentom ekologicznych produktów.

 Większość produktów Tiens zostało nagrodzonych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) złotymi medalami oraz innymi wyróżnieniami (20 pucharów, 49 medali, 143 certyfikaty, 170 wyróżnień)

 Obecnie Tiens jest wielką międzynarodową firmą produkującą wysokiej jakości produkty która zajmuje się badaniami naukowymi, produkcją przemysłową, handlem międzynarodowym, e-biznesem, nieruchomościami, edukacją, kulturą, obsługą i transportem. Główna centrala Tiens znajduje się w  Pekinie, w Chenczi (Chendersen) centrum biznesowym. Baza przemysłowa znajduje się w mieście Tianjin w strefie nowych technologii. Powierzchnia przemysłowa zajmuje 260 000 m. kw. z których  120 000 m. kw. to przestrzeń zamknięta. Tiens ma baze produkcyjne w różnych krajach świata – Chinach, USA, Malezji, Hiszpanii, Niemczech, Anglii. Obecnie korporacja posiada ponad 15 przedsiębiorstw, w tym przemysłowo-komercyjny instytut Tianshi, uniwersytet,  własne laboratoria badawcze, firmę transportową i nowoczesne hotele.

 Tiens aktywnie bierze udział w działalności charytatywnej, pomagając ofiarom klęsk żywiołowych, wspierając rozwój regionalny, edukację społeczeństwa. Za te działania Prezydent kompanii Li Jinjyuan 20 listopada 2005r. został nagrodzony najwyższą Chińską rządową nagrodą " Chińska Nagroda Charytatywna ".

 Tiens posiada swoje biura i oddziały w 110 krajach i regionach na świecie, a swój biznes rozwija w ponad 190 krajach. Także kompania podpisała umowy o współpracy z światowej klasy firmami z ponad 20 krajów.

 Firma Tiens która rozpoczęła działalność z produktami jednego rodzaju i kapitałem 2,4 mln dolarów, szybko przemieniła się w wielką, dynamiczną, wykwalifikowaną i doświadczoną międzynarodową korporację, zatrudniającą 3,5 mln ludzi.

                                                                

 

 

W Tianjin, w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii znajduje się Międzynarodowy Park Zdrowia Tiens. Mieści się w nim sala konferencyjna, centrum edukacji i szkoleń, hotele, laborotoria, hale produkcyjne, nowoczesne magazyny i centrum opieki zdrowotnej.

 

W 2010r. w Tianjin, na terenie Parku Nowoczesnych Technologii, zostało otwarte Centrum Odnowy Biologiczno-Medycznej TIENS „Taj Ji Sun”. To nowoczesne centrum zdrowia ma stać się światowym liderem, łączącym tajniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z elementami nowoczesnych nauk medycznych.
„Taj Ji Sun” zatrudnia ponad 700 osób personelu medycznego. Pomieszczenia Centrum otwarte są zarówno dla prywatnych osób, VIP-ow, jak i dla Konsultantów TIENS z całego świata.
 Opierając się na 5000 letniej tradycji medycyny chińskiej i najnowszych technologiach bioinżynierii, naukowcy Tiens opracowali linię produktów wellness. Duża cześć dochodów jest przeznaczana na nowe badania i unowocześnienie linii produkcyjnych.

 Produkty TIENS wyróżniają się następującymi cechami:

- oczyszczają organizm, uzupełniają niezbędne substancję odżywcze i regulują funkcje fizjologiczne organizmu;

- wzmacniają odporność;

- hamują procesy starzenia się;

- przeciwdziałają rozwoju raka;

- poprawiają funkcjonowanie jelit;

- zmniejszają poziom cukru, chlesterolu i lipidów itp.

 Tworząc produkty wellness, suplementy diety i kosmetyki, Tiens Group zapewnia dobry styl życia, zdrowie, szczęście i możliwość dobrobytu dla ok. 20 mln. klientów na całym świecie.


                                                            

Strona głównaO TiensWspółpracaSuplementy dietyUrządzenia wellnessHigiena osobista i pościelArtykuły o zdrowiuSponsorowani sportowcyCennikKontaktInformacje o plikach cookies