Tiens
Generator ozonu
                              
Ozonator domowy TIENS

Niezbędny w każdym domu

Ozon, czasami nazywany aktywowanym tlenem, O3, zawiera trzy atomy tlenu a nie dwa, jak tlen, którym oddychamy na co dzień.
Ozon jest drugim, co do siły sterylizatorem znanym człowiekowi. Jest w stanie niszczyć bakterie, wirusy i eliminować toksyny, nieprzyjemne zapachy. Mimo tego, że ozon działa bardzo silnie, ma bardzo krótki cykl życia. Kiedy ma styczność z bakteriami, wirusami, grzybami czy też zapachami dodatkowy atom tlenu niszczy je całkowicie poprzez utlenianie. Ozon przedostaje się przez błony bakterii, co prowadzi do jej rozpadu.
 
W trakcie tego procesu dodatkowy atom tlenu zostaje zniszczony i nie pozostaje nic, ani bakterii ani toksyn, jedyną pozostałością jest czysty tlen. W dodatku przy całej swojej efektywności ozon jest bezpieczny.

Ozon obecnie jest szeroko stosowany do oczyszczania i dezynfekcji wody pitnej w wodociągach, basenach, wannach z hydromasażem, do oczyszczania klimatyzacji samochodowych i biurowych, dezynfekcji pomieszczeń w szpitalach, sklepach, halach produkcyjnych, w chłodnictwie, wykorzystuje się jego właściwości bakteriobójcze przy utylizacji ścieków. Coraz szerzej stosuje się ozon w stomatologii do leczenia próchnicy, którą powodują bakterie, w medycynie do odkażania ran.

Ozonator TIENS jest wynikiem połączenia wiedzy z dziedziny mikrobiologii, elektroniki oraz inżynierii przemysłowej. Stosując urządzenie, można bardzo skutecznie wykorzystywać wyjątkowe właściwości ozonu dla potrzeb codziennego życia. Ozonator ten jest więc niezwykle ważnym narzędziem służącym poprawie jakości i bezpieczeństwa w naszym życiu i pracy.

ZASTOSOWANIE:
•    sterylizacja żywności - usuwa pestycydy, herbicydy, inne toksyny z owoców i warzyw, rozkłada hormony, antybiotyki zwarte w mięsie, drobiu, oczyszcza i odkaża owoce morza, zabija bakterie, wydłużając świeżość;
•    oczyszczanie wody od toksyn i drobnoustrojów;
•    sterylizacja naczyń, butelek dla niemowląt, narzędzi, ręczników, ubrań itp.
•    dezynfekcja lodówki - eliminuje nieprzyjemny zapach w lodówce i utrzymuje jedzenie w świeżości;
•    oczyszczanie powietrza, dezynfekcja pomieszczeń: sypialni, kuchni, szafy, spiżarni  - usuwa nieprzyjemne zapachy, bakterie, wirusy, zarodniki pleśni i grzybów, alergeny, roztocze i inne drobnoustroje oraz toksyny;
•    odkażanie klimatyzacji samochodowej i domowej;
•    sterylizacja skóry, odkażanie ran, leczenie zapalenia gardła, grzybicy świeżo ozonowaną wodą, która zawiera aktywny ozon (do 20 min.)

Prezentacja


Strona głównaO TiensWspółpracaSuplementy dietyUrządzenia wellnessHigiena osobista i pościelArtykuły o zdrowiuSponsorowani sportowcyCennikKontaktInformacje o plikach cookies